ASİLPAK AMBALAJ SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

OfisveOfis'i Diğer Tedarikçilerden Ayıran 15 Fark

 Ofis Malzemeleri Tedarik

1- Şirketinizin ihtiyaçlarına özel hizmet sunarız. ofisveofis.com ofis sarf malzemelerinden temizlik malzemelerine kadar her şeyi temin etmekle kalmaz size tavsiyelerde bulunabiliriz. Özel siparişler alabilir veya yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda sizinle birlikte çalışabiliriz. Müşterilerimize nasıl hizmet edebileceğimizi biliyoruz.

2- Deneyimli çalışanlarımız tamamen sizin ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Bu da bizi büyük ama hantal  tedarikçi firmalardan farklı kılan en temel özelliğimizdir. Detaylara ve kaliteli hizmetlere verilen önemin büyük farklar yarattığını biliyoruz ve bunu sağlıyoruz.

3- OfisveOfis Kurumsal Tedarik olarak mümkün olan en iyi müşteri hizmetini sağlamaya odaklanmak, bizi rakiplerimizden farklı kılan şeydir. Bunu büyük ama hantal firmalarda bulamazsınız. ofisveofis Kurumsal Tedarik olarak İhtiyacınız olan bir ürünü bulmak veya karşılaşabileceğiniz bir sorunu çözmek için ekstra çaba sarf ederiz. Sizinle en iyi şekilde ilgilenecek bir şirket arıyorsanız, bu biziz. Müşterilerimize nasıl davranacağımızı biliyoruz.

4- Ekibimiz her müşterinin benzersiz ve özel ihtiyaçları olduğunu bilir. Size herhangi bir müşteri gibi davranmayız. Yaşadığınız herhangi bir soruna özel bir çözüm oluşturmak için dikkatli ve titiz çalışırız. Bunun nasıl bir fark yarattığını görmek için bizi hemen arayabilirsiniz.

5- Geniş bir ürün yelpazesi için ücretsiz teslimat imkanı sunmaktayız. Bu sıra dışı özelliklerimizden sadece birisidir. İstanbul Anadolu yakası için 250 TL ve üzeri, Avrupa yakası için 500 TL ve üzeri siparişlerinizi ücretsiz kapınıza getirelim. Siz işinize konsantre olun, detaylarla biz ilgilenelim. İsterseniz bize bir telefon açın yeter. Sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım ve teslimat için size en uygun planlamayı yapalım. Sizin için çalışmaktan mutluluk duyarız.

6- ofisveofis.com Kurumsal Tedarik binlerce çeşit ürünü stoğunda hazır bulundurmaktadır. Kağıt havlu çeşitlerinden ambalaj malzemelerine kadar çok çeşitli ürünü istediğiniz miktarda size sunabiliriz. Sunduğumuz ürünlerin tam listesi için bizi arayın. Ayrıca bilmenizi isteriz ki stoklarımızda bulunmayan ürünleri sizin için getirtmekten büyük mutluluk duyarız.

7- Ofis sarf malzemeleri ve matbaa ürünlerine ek olarak ambalaj ve parti malzemeleri de sunmaktayız. Beklentilerinizi aşacak kapsamlı bir tedarik firması olmaya çalışıyoruz. Belli bir ürünü arıyorsanız lütfen bize bildirin. Mümkün oldukça özel siparişleri temin etmekten mutluluk duyarız. Bizi her istediğinizde arayabilirsiniz.

8- Müşterilerimize matbaa ürünlerinde geniş bir yelpaze sunarız. Kaşe, fatura, irsaliye, kartvizit, broşür, katalog ve daha fazlası. Ayrıca temizlik ürünlerinden ambalaj malzemelerine kadar her şey. Özellikle aradığınız bir şey varsa, ofisveofis.com ekibi olarak size yardımcı olabiliriz. Sizi doğru yönlendiririz ve ayrıca fiyatlarımız makuldür. Bizi arayarak hakkımızda daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sizin için neler yapabileceğimizi sorabilirsiniz.

9- Alanımızdaki ürünler hakkında uzmanız. Standart ofis ürünlerinden temizlik malzemelerine, hijyen ürünlerinden ambalaj ürünlerine kadar her ihtiyacı karşılarız. Müşterilerimiz bize geldiklerinde ihtiyaç duydukları şeyi bulsunlar diye çok çalışıyoruz. Size mükemmel hizmet verecek ve kaliteli ürünleri temin eden bir yer arıyorsanız, size yardımcı olalım. Yaptığımız işlerdeki tecrübemiz ve özverimiz açıktır.

10- İhtiyaç duyduğunuzda danışmanız ve bilgi almanız için her zaman hazırız. İster neye ihtiyaç duyduğunuzu bilin, ister henüz cevaplar arıyor olun biz buradayız ve sizin için ekstra çaba sarf etmeye hazırız.Bizimle iletişime geçmek için parmaklarınızın ucundaki telefona dokunun. Sizin için elimizden geleni yapacağız.

11- ofisveofis.com çalışanları size sağlayabildikleri ürünler hakkında ayrıntılı bilgilere sahiptirler. Örneğin bir broşür veya kartvizit hakkında ya da temizlik ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.  Dilerseniz ambalaj ürünleri veya kullan-at ürünleri hakkında sorular sorabilirsiniz.

12- İster iş yeriniz ve ofisiniz için, isterse eviniz ve yaşam alanınız için uzmanlık alanlarımızda size destek olabiliriz. Önerilerde bulunmaktan, çözüm sunmaktan ve sorunları gidermekten her zaman mutluluk duyarız. Bizi ekibinizin bir parçası olarak düşünün. İhtiyacınız olan ürünler temin etmek, kullanımını öğretmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinle birlikte çalışırız. Daha  fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayabilirsiniz.

13- Güncel kalmak için çok çalışıyoruz. İş dünyası çok hızlı değişiyor ve bizler değişen ihtiyaçlara cevap verebilmek için hep daha iyisinin arayışı içindeyiz. Böylece sizi daha iyi bilgilendirebiliriz. Amacımız bu. ofisveofis.com'un bir marka olmasının altında yatan temel felsefe güncel olabilme isteğidir. 

14- Makul fiyatlı temizlik ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Ofis kırtasiye ürünlerinden matbaa ihtiyaçlarına kadar geniş bir yelpazede sizlere aracılık ediyoruz. Daha önemlisi sadece ürünün satışıyla ilgilenmiyoruz, aldığınız şeyleri kullanmanın en iyi yolunu bilmenizi istiyoruz. Dahası ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak istiyoruz. Size kaliteli hizmet sunmak bizim önceliğimizdir ve memnun olduğunuzdan emin olmak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.

15- İstanbul'da bulunan şirketlere hizmet veriyoruz ve mükemmel müşteri hizmeti sunmayı biliyoruz. Bu konuda gerçekten çok iyiyiz. Ürünlerimizi kargoyla göndermiyoruz. Kendimiz teslim ediyor ve müşterinin istediği üürnler olup olmadığının teyidini alıyoruz. Neleri temin edebildiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya belirli bir ürünü sipariş vermek için bugün bizi arayın. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. 0216 412 0051

 

Paylaş

Plastik Bıçak 100 Lü Eko

Plastik Bıçak 100 Lü Eko

4,50 TL
Kuruyemiş Kese Kağıdı 250 Gr'lık

Kese kağıdı çeşitleri tedarik adresi ofisveofis.com. İş yeri marketiniz

8,50 TL
Ara Beyaz Poşet 50X90 Jumbo

Bakkaliye-market ve hediyelik poşet tedarik adresi ofisveofis.com. İş yerinizin marketi.

6,50 TL
4 No Siyah Takviyeli Poşet 40X50

Temizlik ürünleri kurumsal tedarik adresi ofisveofis.com

9,00 TL
60X40X40 Taşıma Kolisi 10'lu

60X40X40 Taşıma Kolisi 10'lu

65,00 TL
Endüstriyel Temizlik Kovası

Temizlik malzemeleri kurumsal tedarik adresi ofisveofis.com

23,00 TL
Naylon Torba 23X36 2'Lik

Bakkaliye ve tekstil naylon poşetleri tedarik adresi ofisveofis.com

14,00 TL
Nilem Derz Ve Banyo Temizleyici Sprey (Sihirli Sıvı)

Nilem temizlik ürünleri kurumsal tedarik adresi ofisveofis.com

6,50 TL
Yandex.Metrica Yandex.Metrica